Skip to main content

Warszawa

Górny Mokotów, Królikarnia, Kalatówki

410.77m2

6 pokoi

Numer ogłoszenia: 11064673

11 000 000 PLN

[email protected] +48 698 362 880

Opis

EKSKLUZYWNY INTELIGENTNY DOM W PEŁNI WYPOSAŻONY
 Wyjątkowa i przestronna nieruchomość́ wybudowana w 1956-1960 roku znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rezydencji ambasadora USA oraz ambasady Peru.
Jej pierwotny wygląd jak i wnętrze zostało odnownione i rozbudowane w latach 2020/2021. Prace wykonano pod nadzorem międzynarodowej pracowni architektów OP Architekci oraz wiodącej międzynarodowej firmy z siedzibą w Austrii. Obecnie dom składa się z 4 kondygnacji, w tym z przestronnego garażu na min. 2 duże samochody, motocykle oraz przestronnych, dodatkowych pomieszczeń do przechowywania rzeczy. Przed domem na posesji, jest kolejne miejsce parkingowe dla samochodu oraz na drodze dodatkowe publiczne miejsca parkingowe. 
To inteligentny dom z niezbędnymi do tego wyposażeniami. Wszystkie użyte materiały spełniają najwyższe standardy jakości. Przy budowie i urządzaniu zwrócono uwagę na każdy nawet najdrobniejszy szczegół. A wysoki standard i wyjątkowe wyposażenie budynku podwyższają komfort i jakość życia domowników.
EKSKLUZYWNE WYPOSAŻENIE WNĘTRZ 
W domu zamontowano wyłącznie ekskluzywne wyposażenie i sprzęty czołowych międzynarodowych projektantów i firm. Meble wykonane na zamówienie, które można spotkać w najbardziej luksusowych hotelach i apartamentach w Europie, m.in.: VOLA, ANTONIOLUPI, VITRA, GAGGENAU, LIEBHERR, DORNBRACHT, GROHE, LAUFEN, BOCONCEPT, ARTEMIDE, FLOS, BEGA, ABB, LG. SWAROVSKI. Szczegółowa lista sprzętów, mebli, oświetlenia, użytych materiałów – dostępna na życzenie zainteresowanego klienta.
Architektoniczne rozwiązania jak widoczna konstrukcja stalowa z belkami i słupami, szklana elewacja domu od strony ogrodu, najwyższej klasy i elektrycznie otwierane okna i rolety, elektryczne zasłony, przestronny ogród i 2 duże tarasy (jeden w ogrodzie, drugi na dachu) czynią z domu wyjątkową posiadłość. 
POŁOŻENIE 
Położenie obiektu – do centrum Warszawy 10 min. autem, 15 minut rowerem, w odległości 100 m. przystanek tramwajowy, 400 m. od domu stacja metra.) 
Ze względu na lokalizację, wyposażenie budynku, możliwości rozbudowy – budynek oferuje idealną i ekskluzywną przestrzeń mieszkalną jak również ekskluzywną siedzibę firmy. 
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ, MOŻLIWA ADAPTACJA I EKSKLUZYWNE WNĘTRZE 
Na parterze znajduje się samodzielna kuchnia ekskluzywnie wyposażona, duża jadalnia i bardzo przestronny salon. Pomieszczenia są usytuowane tak, aby z każdego można korzystać niezależnie. Z salonu wchodzi się przez taras o powierzchni 10m2 do pięknego, dużego ogrodu o pow. 440m2, w którym znajduje się dyskretny taras o powierzchni ok. 37m2. Dodatkowo na tym piętrze są: toaleta i garderoba dla gości, oraz miejsce do przechowywania. W razie potrzeby salon (ok. 54m2) można podzielić na 2 mniejsze pomieszczenia (ok. 26m2 każdy), wszystkie instalacje (np. prądu i siec komputerowa) są do tego przygotowane. 
Istnieje możliwość́ dokupienia przyległego do ogrodu pasa o pw. 192 m.kw., na korzystnych warunkach.
Na pierwszym piętrze znajdują się 2 duże sypialnie około. 24 m.kw. każdą, główna sypialnia posiada prywatną garderobę o pow. 24 m.kw. W razie potrzeby tą garderoba można zaadaptować na dodatkowe pomieszczenie. 
Również na tym piętrze są 2 piękne łazienki z prysznicem i wanną. Na najwyższym poziomie znajduje się pomieszczenie typu open space z własną łazienką oraz taras na dachu o powierzchni około 54m2 z spektakularnym widokiem. Konstrukcja budynku umożliwia przearanżowanie tarasu np. na 2 pokoje o pow. min. 24m2 każdy oraz mały taras. 
Dom usytuowany od wschodu, południa, zachodu, co oznacza, że rano słońce wpada do jednej sypialni, w ciągu dnia oraz po południu dzięki dużym oknom we wnętrzu jest słonecznie i jasno, co sprawia, że pokoje są bardzo widne.
Wyposażenie techniczne jest więcej niż kompletne, przyszły właściciel nie znajdzie nic porównywalnego z tym wysokim standardem. Wszystkie główne funkcje budynku są zintegrowane z systemem zarządzania budynkiem ABB, pełna instalacja LAN i WiFi, a także system monitoringu CCTV stacja uzdatniania wody oraz obowiązkowa klimatyzacja w południowej części budynku to dodatkowe atuty tego uroczego domu.
Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników dobrego smaku, koneserów designu i najwyższej jakości stylu życia do obejrzenia tego właśnie wyjątkowego domu.