Skip to main content

Sulejówek

Nieruchomość 838 m2 biurowo-handlowa w Sulejówku

838m2

Numer ogłoszenia: 11350900

SPRZEDANE

biuro@bocahome.pl +48 698 362 880

Opis

Nieruchomość położona jest w miejscowości Sulejówek, przy drodze krajowej nr 2, Warszawa-Terespol, ok. 1,5 km od skrzyżowania z drogą krajową nr 17 (Trasa Lubelska) i ok 15 km od centrum Warszawy. Lokalizacja nieruchomości bardzo dobra przy drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu pojazdów, co jest atutem wszystkich nieruchomości komercyjnych położonych wzdłuż trasy i w pobliżu drogi wylotowej w kierunku Lublina. 

Powierzchnia działki – 2847 m2. Kształt działki – Regularny, zbliżony do trapezu prostokątnego; o wymiarach podstaw 77 m i 75 m oraz ramion 38 m. Działka dłuższym ramieniem przylega do drogi wewnętrznej. 

Stan techniczno-użytkowy budynku:
Przedmiotowa nieruchomość jest zabudowana budynkiem o charakterze biurowo-handlowym  z częścią magazynową. Rok budowy 2007.

Uprzednio budynek pełnił funkcję magazynu i biura dla dużej firmy budowlanej.
Jest do doskonałe miejsce na różnego rodzaju branże takie jak medyczne np. klinika, przedszkole, biurowiec, warsztat samochodowy, studio fotograficzne, duże firmy informatyczne jak i dla wielu innych branż.

Program użytkowy budynku :
– parter – część handlowa oraz hala magazynowa;
– piętro – część biurowa.
Powierzchnia zabudowy – 536,0 m2
Powierzchnia całkowita – 720,0 m2
Powierzchnia użytkowa – 837,78 m2
Kubatura – 4 108 m2

Parametry techniczne budynku :
Część budynku biurowo-handlowa, konstrukcja murowana, dach płaski ocieplony. Technologia wykonania : ściany konstrukcyjne – bloczki z betonu komórkowego, ściany wewnętrzne z cegły dziurawki, płyta gipsowo-kartonowa, stropy gęstożebrowe, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem, podłogi i schody wyłożone gresem.

Wyposażenie budynku: woda własnego ujęcia, ścieki doprowadzone do własnego zbiornika zlokalizowanego na działce, instalacja elektryczna trójfazowa, instalacja gazowa (ogrzewanie własne na gaz ziemny).

Hala magazynowa o konstrukcji z elementów prefabrykowanych stalowych, ściany z blachy stalowej, dach symetryczny dwuspadowy, rozprowadzona instalacja oświetleniowa wodna i kanalizacyjna, posadzka betonowa zatarta na ostro, słupy kotwione do podłoża.

Działka zabudowana jest ogrodzona, posiada dostęp do drogi publicznej. Brama metalowa, zdalnie sterowana.

Obiekt jest wyposażony w kamery, alarm, klimatyzację, czujniki dymu, spryskiwacze, posiada ochronę. Drzwi (szklane) do budynku są otwierane automatycznie na czujnik ruchu. Wszystkie meble, które obecnie znajdują się w nieruchomości są wliczone w cenę sprzedaży i zostają na wyposażeniu.

Zapraszam do kontaktu.