Skip to main content

Boca Home oferuje Państwu nową ofertę nowoczesnego, energooszczędnego domu w zabudowie bliźniaczej. Przepięknie wykończony dom z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wykończony z najlepszych materiałów wykończeniowych i nowoczesnymi elementami design sprawia że czujemy się przytulnie i komfortowo. 
Dom zbudowany jest z najwyższą jakość materiałów konstrukcyjnych, izolacyjnych jak również osprzętu (pompa ciepła, rekuperator). Budowany został monolityczne, betonowe stropy, konstrukcja ścian z wiodących na rynku rozwiązań typu Porotherm Winerberger, a także sprawdzonych dostawców stolarki okiennej firmy Adams (Premium Line Adams Ideal 8000). Optymalną izolację termiczną zapewniają produkty Termoorganika i piana PUR. W standardzie proponujemy pompę ciepła firmy De Dietrich – Alezio S V200, a także rekuperator marki Ventia – Komfowent.50 -centymetrowa ściana między dwoma lokalami, podzielona przestrzenią dylatacyjną zapewnia nieprzenikanie hałasów z jednego lokalu do drugiego. 
Efektywne połączenie pompy ciepła wraz rekuperacją i ogrzewaniem podłogowym w całym domu pozwalają na optymalizację wydatków związanych z ogrzewaniem domu i wody, przy jednoczesnym uzyskaniu ciągłego dopływu świeżego powietrza. System wentylacji mechanicznej jest dodatkowo zintegrowany z instalacją kominkową. Zastosowane w budynkach materiały izolacyjne, a także 3-szybowe okna w ciepłym montażu gwarantują najwyższe standardy efektywności cieplnej. Całości dopełnia ocieplenie dachu pianą PUR, która niweluje do zera powstawanie mostków cieplnych. 
Dom położony jest w Gminie Raszyn w Falentach Nowych blisko obwodnicy Warszawy, dzięki czemu sprawnie dostaniesz się do pracy czy na lotnisko. Do Osiedla Panoramy dojeżdża również autobus warszawskiego transportu miejskiego oraz autobus szkolny. W sąsiedztwie osiedla znajduje się malowniczy park krajobrazowy , idealne miejsce do spacerów i relaksu.
Serdecznie zapraszam na prezentację domu.