Skip to main content

Mieszkanie na parterze 65m2 oraz ogródkiem 50m2. Osiedle na Wawrze to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasów sosnowych oraz terenów rekreacyjnych.
Położone jest przy Wale Miedzeszyńskim a Rezerwatem Przyrody Wysp Zawadowskich oraz w optymalnej odległości od południowej obwodnicy Warszawy.
W pobliżu znajduje się Rezerwat Przyrody, Nadwiśle oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy.
W bliskim sąsiedztwie znajdują się: przedszkola, szkoły, kościół, sklepy, lokalne bazary ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, stadnina koni, hale tenisowe, kino Stacja Falenica i inne usługi.
Jest to idealne miejsce zarówno dla ludzi aktywnych, kochających ruch na świeżym powietrzu jak i dla tych, którzy szukają spokoju i ukojenia w kontakcie z przyrodą.
Dojazd na lotnisko zajmuje tylko 10 min. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska (blisko przystanek linii nr 142, 146, 702) przy Wale Miedzeszyńskim – oraz wiele połączeń prywatnych sprawia, że dojazd do Centrum zajmuje do 20 – 30 min.

Standard wykończenia mieszkań

Wszystkie budynki mieszkalne na osiedlu zbudowane będą w technologii tradycyjnej. Ściany wykonane zostaną z cegły ceramicznej a dachy pokryte blacho-dachówką. Mieszkania będą podłączone do miejskiej sieci gazowej oraz elektrycznej. Każdy mieszkanie posiadać będzie własny niezależny, ogrodzony ogródek, własne ujęcie wody, własny zbiornik na nieczystości płynne, jedno miejsce parkingowe w cenie z możliwością zakupu drugiego miejsca parkingowego.

 
Stan deweloperski
 
Rozprowadzenie następujących instalacji wewnętrznych i zewnętrznych:
·      elektrycznej podtynkowej  43 pkt  w tym 1 siłowy – mieszkanie na parterze, 48 pkt w tym jeden siłowy – mieszkanie na piętrze
·      wyprowadzenie instalacji do oświetlenia zewnętrznego ogrodu ( do rozprowadzenia własnym zakresie)
·      instalacji TV w każdym pokoju w salonie wraz z kanałem podtynkowym
·      instalację alarmową
·      domofon w standardzie lub możliwość montażu videofonu za dopłata
·      bramy przesuwne na pilota, furtki z elektrozamkiem
·      rozdzielnia multimedialna umożliwiająca w przyszłości podłączenie do światłowodu internetowego, telewizyjnego czy też telefonicznego
·      gazowej
·      wodno-kanalizacyjnej
·      własna studnia głębinowa
·      własny zbiornik na ścieki bytowo-gospodarcze o poj. 8 m3
·      centralnego ogrzewania wraz z piecem gazowym oraz grzejnikami (z wyjątkiem grzejnika w łazience)
·      ogrzewanie podłogowe w przedsionku oraz łazience
·      tynki wewnętrzne gipsowe
·      wylewki
·      teren osiedla ogrodzony oraz oświetlony
·      parkingi i chodniki wykonane z kostki brukowej lub kostki Geosystem